Agyagbogyós extra dzsem Darinka a legjobb gyümölcsből és cukorból készül. A legjobb gyümölcsöt olyan módon választják ki, hogy a termék jellegzetes, természetes ízét érje el, amelyhez csak kis mennyiségű cukor adódik. A Darinka extra dzsemek tökéletesek palacsintához, lángoshoz, tojásételekhez, joghurthoz, smoothie-hoz, sőt utcai szendvicshez és gofrikhoz is. Ideálisak a reggeli zabkásához, müzlijeihez vagy gabonaféléihez. Alkalmazhatók desszertek és fagyik kiegészítésként is. A természetes, gondosan válogatott alapanyagoknak köszönhetően nemcsak könnyen emészthető szénhidrátok, hanem vitaminok és más tápanyagok forrásai is, amelyek hasznosak egészségünkre. A nyár egyedülálló ízét a szezonális gyümölcsökkel készült egészséges nassolnivalók is hozzák. Megéri utánuk nyúlni, amikor a friss gyümölcs elérhetősége nagyon korlátozott, különösen télen. A prezentált dzsemek természetes, a legkiválóbb gyümölcsökből készült konzervként készülnek
A csomag a következőket tartalmazza: 4 kg
Áfonyapép, áfonya, cukor, glükózszirup, zselésítő pektin (E440), savanyúságot szabályozó citromsav (E330), áfonya aroma. A termék 100 grammjában legalább 45 g gyümölcsöt használtak fel.
| Energiaérték kJ | 1078 kj |
| Energiaérték kcal | 257,6 kcal |
| Zsírok | 0,27 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,05 g |
| Szénhidrátok | 62,44 g |
| - ebből cukrok | 62,44 g |
| Fehérje | 0,18 g |
| Szál | 0,93 g |
| Só | 0 g |
Cseh Köztársaság
| Színes | Kék |
| Kategóriák: | Gyümölcsíz, lekvár és méz |
| Gyümölcsös töltelékek és lekvárok muffinokhoz és cupcakes-ekhez | |
| Gyártó | Zeelandia |
| EAN | 2700001293835 |
| Termékszám | 10002779 |